IP BOX – sprawdź ile możesz zaoszczędzić na podatkach

Zarówno programistom, jak i spółkom z obszaru nowych technologii, pomagamy w zakresie korzystania z ulgi IP BOX. Koszt to 1000 zł brutto. Cena jest znana od początku i stała. Nie mamy ukrytych kosztów.

 informatyk programista sprawdza jak zaoszczędzić na podatkach niskie podatki 5 %
niskie podatki dla programistów

Ulga IP BOX działa od 2019 r. Dotyczy każdego, kto dzięki prowadzeniu działalności badawczo-rozwojowej czerpie dochody z autorskiego prawa do programu komputerowego. Zatem wystarczy, że tworzysz kod na umowie B2B i uzyskujesz z tego tytułu dochody.

Otrzymanie pozytywnej interpretacji od Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej jest praktycznie warunkiem koniecznym do skorzystania z ulgi IP BOX, jako że pozwala ona na bezpieczne rozliczenie podatku dochodowego na preferencyjnych zasadach.

Możliwe jest dokonanie korekty zeznania podatkowego i rozliczenie w oparciu o IP BOX wstecz – od 2019 roku. Odzyskaj należne Ci pieniądze za lata 2019, 2020 oraz 2021.
Przy aktualnych założeniach Nowego Ładu ulga IP BOX będzie najlepszym sposobem na ograniczenie negatywnego wpływu reformy podatkowej.
Koszt realizacji usługi IP BOX w zakresie przygotowania wniosku o wydanie indywidualnej interpretacji do KIS to konkurencyjne 1000 zł bruttoW tej cenie przygotowujemy również odpowiedzi na pytania zadane przez KIS bez względu na ich ilość.
W przypadku wyboru dodatkowo usługi w zakresie realizacji części księgowej (etapu rozliczeniowego) kompleksowo przeprowadzimy ten etap i przygotuję wszelkie niezbędne dokumenty.

Nasza usługa pomocy przy uzyskaniu ulgi IP BOX składa się z 3 etapów:

  • Etap weryfikacji (bezpłatny): na podstawie przesłanych umów
    z Kontrahentami oraz udzielonych odpowiedzi sprawdzamy, czy jest szansa na uzyskanie pozytywnej interpretacji podatkowej. W przypadku konieczności modyfikacji umowy, również bezpłatnie przygotowujemy odpowiednie zmiany.
  • Etap przygotowania wniosku: formułujemy wniosek, który przesyłamy do wysłania lub składamy w imieniu Klienta, a następnie, po otrzymaniu wezwania do udzielenia odpowiedzi na pytania, a może być ich nawet kilkadziesiąt, odpowiadamy na nie w ramach uiszczonego wynagrodzenia.
  • Etap rozliczeniowy: po otrzymaniu pozytywnej interpretacji podatkowej opracowujemy ewidencję, liczymy wskaźnik Nexus oraz zajmujemy się rozliczeniem rocznym przychodu z IP BOX.

Ile realnie można zaoszczędzić dzięki IP BOX:

Twój dochód rocznyPodatek przed IP BOXPodatek z IP BOXKorzyść
100 000 zł19 000 zł5000 zł14 000 zł
150 000 zł28 500 zł7500 zł21 000 zł
250 000 zł47 500 zł12 500 zł35 000 zł
IP BOX – sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Zapraszamy do kontaktu https://swiatbezvat.pl/kontakt/ lub bezpośrednio pod numerem telefonu 792 692 643.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.